IX. speciální výstava border kolií v Opatovicích nad Labem

Tak jsme s Avískem byly na klubovce. Jely jsme tam jen tak, spíš si udělat výlet a hlavně navštívit dědu s babičkou. A jak jsme byly mile překvapeny!!!

Avísek soutěžil ve skupině mladých, kde se sešlo 12 mužských zástupců plemene a všichni to byli krasavci. Paní rozhodčí Alexandra Grygarová si je rozdělila na půl a pak se rozhodovala. Musím tedy konstatovat (už máme pár větších výstav za sebou), že byla vynikající. Brala ohled na to, že jsou v kruhu mladí, občas nezkušení psi a o jejich páníčcích ani nemluvě. My jsme byli v první skupině, měli jsme číslo 8 a v této skupině nás posunula na cca 5. místo. Tak jsem si říkala, nic moc. Pak se ale vrátili do kruhu všichni a to už jsem jen nevěřila vlastním očím. Postupně "odstraňovala" naše konkurenty, až tam zbyli jen 3 pejsci a my mezi nimi. První byl atypický borderák, tedy aspoň pro nás, Jack Sparrow, tady se p, rozhodčí nerozhodovala, tam měla jasno. Ale druhé a třetí místo! Rozhodovala se mezi námi a druhým pejskem (Warrior Star Fitmin). Jelikož on měl hezčí hlavu a tmavší oko, byl umístěn na 2. místo a my s hezčím chodem na třetí. Byly jsme s Terezkou velmi příjemně překvapeny a měly jsme obrovskou radost!

Ještě musím velice pochválit technické zázemí a připravenost výstavy. Vše bylo uděláno pro naši maximální spokojenost a ty domácí Míša řezy!!!

 

Terezka s Avískem v kruhu a v pozadí Janina s Martinkou a Šárkou

KomentářePřidat komentář
Žádné komentáře

Přidat komentář